Přeskočit k navigaci

Projekty aneb na čem právě pracujeme


Aktuality

23.12.2014 Krásné svátky a šťastný nový rok! Přeje Write.cz a spol.

Ať se Vám v roce 2015 daří!

Write.cz a jeho spolupracovníci

03.11.2014 NaseChalupy.eu Zimní i letní rekreace

Dvě chalupy, jedna ve Stříbrnicích a druhá v Pozďatíně, zvou novou webovou stránkou z dílen Write.cz k návštěvě a pobytu rodiny nebo větší skupiny osob. 

23.09.2014 MisshaJihlava.cz Kamenná prodejna s kosmetikou Missha pro Vysočina

Spustili jsme webovou prezentaci pro kamennou prodejnu korejské luxusní přírodní kosmetiky Missha, v Jihlavě,  MisshaJihlava.cz. Všichni příznivci této značky kvalitní kosmetiky, ať z Vysočiny nebo odjinud, jsou zváni k návštěvě.

30.08.2014 MisshaShop.cz Eshop s luxusní přírodní kosmetikou Missha z Korey

MisshaShop.cz je český internetový obchod s originální korejskou kosmetikou Missha. Po spuštění webové prezentace kamenné prodejny v Praze (MisshaPraha.cz) jsme dostali za úkol připravit Magento eshop s kosmetickými přípravky a pomůckami. Jak se nám to povedlo můžete posoudit na www.misshashop.cz

17.07.2014 Eshop Glanet.eu České skleněné pilníky pro celý svět

Kvalitní české produkty propagujeme ze všeho nejraději. Patří k nim i skleněné pilníky Glanet, které si nově mohou zájemci z celého světa zakoupit v multijazyčném internetovém obchodě eshop.glanet.eu, původem z našich Magento dílen.

14.06.2014 Folpet.cz Kartony a PET fólie

Sháníte školní desky? Nevíte kde ukládat dokumenty? Potřebujete dárkové obaly na víno? Spustili jsme nový Magento eshop Folpet.cz, kde naleznete vše uvedené a další výrobky z kartonu a PET fólií.

08.03.2014 Diva Nice Buď krásná

Vytvořili jsme Magento eshop pro prodejce dekorativní kosmetiky, Diva Nice. Zakoupíte zde pudry, oční stíny, rtěnky, ale i depilační pásky nebo nalepovací nehty. 

09.11.2013 Veritably.cz Reality v Brně

Veritably.cz, realitní kancelář s 15 lety zkušeností na trhu, nabízí realitní služby v Brně a okolí. Je významná i tím, že od nás má zcela nový systém pro správu zakázek a také webovou prezentaci! :)

24.10.2013 Missha Praha Krása z Koreje v Praze

Korejský výrobce přírodní kosmetiky Missha otevřel po Brně prodejnu i v Praze, a to rovnou na Václavském náměstí. Máme na svědomí prezentaci prodejny, MisshaPraha.cz

10.10.2013 Shopsel.de letáky a slevy v Německu

Ve spolupráci se skvělým produktovým týmem AkcniCeny.cz jsme pro německou společnost RP Digital GmbH spustili nový slevový a letákový server Shopsel.de cílený na prezentaci nejvýhodnějších nabídek potravin a spotřebního zboží v Severním Porýní - Vestfálsku. Nový Shopsel.de je blízkým příbuzným projektů AkcniCeny.czPromoceny.pl a Zlacnene.sk, kterým zajišťujeme kompletní programátorský a designerský servis.

05.09.2013 Neflákáme se... Budujeme, ladíme, vyvíjíme

Ač se to tak může zdát vzhledem k frekvenci uveřejňování novinek a dokončených projektů, neflákáme se. Pro AkčníCeny.cz jsme, mimo vylepšení řady dalších služeb, realizovali  redesign sekce kupóny. Mrkněte, třeba zrovna ušetříte. Chystáme zcela novou prezentaci pro společnost PneuKvalitně.cz, výjimečnou především šíří sortimentu zimních pneumatik skladem (psst, zrovna mají akci na Michelin Alpin 4). Mezi naše klienty přibyla společnost Gold Design – tradiční výrobce mimořádně silně zlacené, stříbřené a rhodiované bižuterie z Jablonce nad Nisou – dolaďujeme její prezentaci a pomáháme se zviditelněním na webu. A je toho více, ale to už bude na samostatnou zprávičku. Krásné babí léto!

30.03.2013 PIXI knihy Malá kniha - velký úsměv

Populární Conni příchází se svými příběhy plnými dobrodružství malé holčičky do České republiky. Knížečky sérií Dobrodružství s Conni a Poznávej svůj svět po dvou desítkách zemí tří kontinentů u nás začala vydávávat společnost PIXI knihy. A od 12. dubna zavítá seriál o malé Conni i na televizní obrazovky programu České televize - Kouzelná školka. Rádi jsme byli u toho a věříme, že se PIXI knížky, i webové stránky z naší dílny líbí.

18.02.2013 Archvision Mladá designová a technická řešení

Archvision je vize Vašeho nového bydlení či komerčních prostor. Mladá dynamická firma se zaměřuje na komplexní designová a technická řešení pro konečné zákazníky i investory. Jo, a taky mají nový web od Write.cz :)

23.01.2013 Pohoštění u Šroubka Výtečná polední menu!

Stylová restaurace Pohoštění u Šroubka denně uspokojí chuťové pohárky desítek návštěvníků v Brně-Židenicích. Pokud se v době oběda dostanete do okolí ulice Táborská, určitě si sem zajděte na polední menu! Podívejte se jak to u Šroubků vypadá a nechte se informovat o týdenní obědové nabídce nebo rozsahu dalších služeb.

02.01.2013 Nail Expert Specialista na nehty – e-shop a CMS

V říjnu jsme předali klíčky od vypilovaného obchodu Nail Expert se sortimentem zboží pro profesionální modeláž nehtů. Magento eshop Nail Expert kromě gelů, laků, nůžek a brusek nabízí i služby Studia Nail Expert, rekvalifikační kurzy a školení nehtového designu. Zájemce o úpravu nehtů potěší i video ukázky demonstrující manikůrní techniky mistra světa v nehtovém designu, Tsonyu Peteva. 

27.06.2012 Glanet.eu Prvotřídní skleněné pilníky

Dnes do svého portfolia zařazujeme nově spuštěný web společnosti Glanet, výrobce skleněných pilníků. Skleněné pilníky mají neomezenou životnost, nehty se po jejich použití netřepí a mají skvělé hygienické vlastnosti. Mimo to skvěle vypadají -- jak malované, pískované i ručně ryté pilníky, tak i jejich nové stránky z dílen Write.cz. Vyzkoušejte!

15.05.2012 To máte písek, vápno, cement... Poctivá stavební s.r.o.

Uvažujete o stavbě rodinného domu, rekonstrukci nebo zateplení fasády? Zapomeňte na pana Lorence a pozvěte si poctivou stavební firmu ze Štěpánova nad Svratkou. Odvést kvalitní práci je pro firmu Poctivá stavební s.r.o. jasně viditelnou prioritou. Mají naše sympatie a také "naše" fortelně vystavěné stránky!

08.05.2012 Nová internetová prezentace The World Puzzle Federation

World Puzzle Federation sdružuje fanoušky hádanek po celém světě, pořádá Světový hádankový pohár (World Puzzle Championship) a Světový pohár v sudoku (World Sudoku Championship) a mimo jiné má i nové webové stránky z produkce Write.cz!

06.03.2012 SEO - letní pneu pneu-kvalitne.cz

Opět jsme se domluvili na spolupráci se společností HSJ Auto, s.r.o. při optimalizaci e-shopu pneu-kvalitne.cz pro internetové vyhledávače. Po vydařené zimní sezoně jsme se nyní zaměřili především na letní sortiment, tedy hlavně letní pneu, elektrony, alu kola další typické "letní" vybavení automobilů. Již několik týdnů po začátku prací se objevují pozitivní výsledky, stránky se objevují na první straně obou vyhledávačů a my věříme, že se stránky i na tato klíčová slova dostanou až na první pozice.

03.02.2012 Nový nákupní seznam AkcniCeny.cz

Usnadněte si nákupy s novým nákupním seznamem AkcniCeny.cz! V přehledné webové aplikaci si jednoduše "naklikáte" položky ke koupi nebo si vyberete výhodné nabídky z databáze akčního zboží. Hotový seznam lze tisknout, odeslat emailem nebo SMS nebo si přímo na prodejně můžete odškrtávat zakoupené položky v mobilní verzi nákupního seznamu. Určitě vyzkoušejte, my jsme z nové podoby seznamu nadšení – a to nejen proto, že jsme zajišťovali technickou realizaci :)

22.12.2011 PF 2012

Přejeme hodně zdraví, radosti a úspěchů v roce 2012! 

13.12.2011 Reichard Modelsport Kompletní realizace Magento eshopu

Reichard Modelsport je mezi modeláři (nejen) letadel zavedenou a ověřenou značkou. První letadélka Reichard brázdila oblohu a získávala mezinárodní ceny a uznání již před šedesáti lety. Bylo nám proto potěšením vybudovat nový internetový obchod Reichard Modelsport s kompletní nabídkou RC modelů a příslušenství pro modeláře. Eshop je vystavěn na osvědčené platformě Magento a napojen na účetní a skladový systém Pohoda a produktové feedy dodavatel, podle nichž automaticky aktualizuje produkty - včetně obrázků, videí, manuálů a technických listů. Výsledkem je přehledný a obsahově bohatý internetový obchod, který zaujme všechny modeláře a děti všeobecně.

12.10.2011 Nový Magento hosting server optimalizovaný pro Magento

Jak už bylo několikrát zmíněno, Magento je náročné na hosting. Konečně se nám povedlo zařídit speciální železo pouze na Magento. A že je to mašina jak se sluší a patří. 15000 otáčkové disky, dostatek RAM a kvalitní konektivita. Nainstalovány jsou APC i Memcache. Magenta doslova frčí. Pokud chcete Vašemu Magentu rozproudit krev v žilách, ozvěte se.

12.10.2011 FASHIONPEOPLE.CZ úprava e-shopu

Dokončili jsme úpravy Magento e-shopu FASHIONPEOPLE.cz, který se zabývá prodejem značkového zboží světoznámých značek. První objednávky jsou již na světě, tak jen tak dál.

02.10.2011 Katalog i Ty můžeš Magento rychle plnit daty

Magento je bezesporu vyníkající e-commerce systém, který umí prodávat. Zkuste do něj ale nahrát tisíce produktů z mnoha zdrojů a několikrát denně aktualizovat tisíce cen a skladových položek. K tomu potřebujete opravdu kvalitní externí datový nástroj. Jeden takový máme a "Katalog" mu říkáme.

číst více

26.09.2011 Galerie Petr Novotný

Dokončili jsme systém na míru sloužící pro správu obrazů, výstav a umělců, kteří prezentují svá díla v galerii ad-astra sídlící v Kuřimi nebo galerie Petr Novotný, kterou najdete v Praze.

Projektu jen to nejlepší a hlavně mnoho prodaných obrazů.

23.09.2011 AkčníCeny.cz kompletní redesign portálu

Právě jsme spustili a pracujeme na vychytávání posledních much na projektu redesign portálu Akční Ceny.cz. Vítkovi určitě patří uznání za povedenou grafiku a Dušanovi zase za nekonečné hodiny strávené při nasazování.

15.09.2011 Real Garant nový design realitní kanceláře

Dokončili jsme redesign webových stránek pro realitní kancelář REAL GARANT Nemovitosti a hypotéky a.s. a to včetně minisite stránky věnující se výkupu nemovitostí za hotové. Ať se design líbí a přivede realitní kanceláři ještě více spokojených zákazníků.

24.08.2011 Zimní SEO první pozitivní výsledky SEO optimalizace pro PNEU-kvalitně.cz

Máme první pozitivní výsledky v rámci SEO optimalizace pro internetový obchod PNEU-kvalitně.cz.

  • Barum Polaris 3 - suverénně první
  • zimní pneu - na prvních stránkách obou vyhledávačů, tj. Seznam i Google
  • daří se i konfigurátoru autobaterií Varta, jen pořád nevíme kdo hledá stále dokola autobaterii na Lotus Elise

Takže jen tak dál a jsem zvědavi jak se bude dařit slovu autobaterie.

24.08.2011 Slevopolis.cz grafický návrh

Malý redesign portálu o slevách - Slevopolis.cz. Grafika pochází z dílny Write.cz.

17.08.2011 Zpětné odkazy získejte velké množství relevantních odkazů

Pouze Vám, návštěvníkům a zákazníkům write.cz nyní nabízíme časově a množstevně omezenou akci na získání relevantních zpětných odkazů z vět a článků přímo v obsahu webových stránek s page ranky 1-3.

15.08.2011 Allmark.cz e-shop na oblečení a obuv online

Dokončili jsme úpravy systému Magento na doméně Allmark.cz, e-shopu na oblečení a obuv. Teď už snad nic nebrání, aby byl povedený e-shop spuštěn a objednávky se jen hrnuly.

Projektu přejeme hodně štěstí a spoustu vymóděných zákazníků.

11.08.2011 OknoShop.cz videa montáž plastových oken a dveří

Pro OknoShop.cz, e-shop na plastová okna, jsme vytvořili videa na téma výměna plastových dveří a plastových oken. Účinkující výsledek pobavil a potěšil, jediný problém teď mají se šéfem, který by rád, aby takovou rychostí realizovali všechny zakázky.

22.07.2011 Konfigurátor baterií konečně rychlé a spolehlivé vyhledávání baterií

Spouštíme konfigurátor auto, moto a nákladních baterií Varta. Tak snad bude konečně dostupný šikovný on-line konfigurátor baterií díky kterému si jednoduše a rychle vyberete baterii přesně na Váš vůz.

Konfigurátoru přejeme mnoho úspěchů...

20.07.2011 Nové zboží na SKLADEM.eu gadgety

Na SKLADEM.eu, internetovém obchodě nabízejícím pouze okamžitě dostupné zboží, nově najdete i novinku v podobě kategorie Gadgety a dárky. Sami se na tyhle ptákoviny nemůžeme vynadívat a přemýšlíme, který z nich bude mít nového majitele. Pokud si ani vy nevíte rady s výběrem vhodného dárku pro své známe nebo kolegy, určitě se podívejte, tyhle dárky zaručeně pobaví.

20.07.2011 SEO optimalizace zimní sezóna se pomalu ale jistě blíží

Pomalu ale jistě se začínáme věnovat SEO optimalizaci pro PNEU-kvalitně.cz. Zimní sezóna je sice ještě daleko, ale nic se nemá podceňovat. Spouštíme 2 nové minisites a vy nezapomeňte, že zimní pneu jsou povinné. Pokud tedy hledáte spolehlivého dodavatele pneumatik, využijte služeb internetového obchodu PNEU-kvalitně.cz a budete potěšeni skvělými cenami, rychlým doručením nebo třeba možností osobního odběru a komfortního doručení v Brně.

14.07.2011 Přesun na nové servery aneb staré už jsou skoro mrtvé

Po několika měsících postupného přesouvání hostingů na nové servery se už snad konečně blížíme ke konci... A ty dvě prastaré mašiny už  Honzovi poslouží jen jako testovací stroje. Teď už pro ně jen najít místo v našich brněnských kancelářích.

Pokud patříte mezi naše hostingové zákazníky, kterých se přesun týkal, a narazili jste na nějaký problém nebo nesrovnalost, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, jsme stále online.

A teď hurá zpátky do reality a pořádné práce.

20.06.2011 Lenka Olšanská koučování a konzultace

Je za námi další malý projekt postavený na CMS na míru s použitím nette. Lence přejeme, ať ji nový web přinese mnoho nových zákazníků a nových příležitostí pro koučink a konzultace v Brně.

09.06.2011 Rare Items vychytávky co jinde nekoupíte

Taneční podložky, svítící čepice nebo herní ovladače. Prostě vychytávky které koupíte jen na www.rare-items.cz. Nový a povedený e-shop postavený na Magentu s pokročilými funkcemi na míru.

číst více

31.05.2011 Zľavy na mape konečne už aj na Slovensku

Po vzoru českých Slev na mapě přichází i slovenská verze oblíbeného vyhledávání slev na mapě, tentokrát tedy Zľavy a kupóny na mape. A další náš evropský soused už se může také těšit...

12.05.2011 Kyoprint.cz v novém kabátě

Kyoprint.cz je v novém moderním kabátě a náročné nasazení grafiky, dodané objednatelem, je za námi. Kyoprintu přejeme, aby mu nový design přivedl ještě více zákazníků a pokud právě vy hledáte dodavatele vizitek, novoročenek nebo různých oznámení, určitě víte kam se obrátit...

26.04.2011 Archmanic architektonický ateliér

Webová prezentace architektonického ateliéru Archmanic, zabývajícího se návrhy interiérů na klíč, architektonickými studiemi, vizualizacemi, stavební projekcí a poskytováním služeb v oblasti interiérů a stavební čínnosti.

12.04.2011 OKNOSHOP.cz e-shop na plastová okna

Jeden z projektů, který jsme si opravdu užili. A konečně je na světě. E-shop na plastová okna s jedinečným konfigurátorem plastových oken a příslušenství. 

číst více

07.04.2011 Alfaslevy.cz slevový agregátor

Write.cz dodal kompletní grafické podklady pro nový slevový agregátor Alfaslevy.cz, který rozšířil portfólio společnosti Retail Info s.r.o.

07.04.2011 DIA-LOG mapujeme diabetes

Občanské sdružení DIA-LOG mapujeme diabetes pomáhá diabetikům s jejich nemocí. Radí diabetikům jak správně vařit, pořádá kurzy, koučování a rekondiční pobyty. Nově vzniklému sdružení přejeme mnoho spokojených klientů a doufáme, že jim redakční systém od Write.cz bude dlouho sloužit.

28.03.2011 Slevy na mapě slevy, kupóny a nabídky řetězců zobrazené na mapě

Máte rádi slevy? Kdo by neměl. Portál Akční Ceny.cz se rozrostl o nový projektový přírustek v podobě mapy slev a kuponů ve Vašem okolí. Nechte si jednoduše zjistit Vaši polohu nebo si najděte na mapě slevy, které potěší.

31.01.2011 Jan Hanuš gallery

Podívejte se na uměleckou tvorbu Honzy Hanuše, fotografa a umělce. Krom tvorby obrazů pomocí akrylátové barvy se Honza věnuje i profesionálnímu fotografování a grafickému designu.

21.01.2011 Old-timer.cz servis a renovace klasických vozů

Také toužíte po svém vlastním veteránovi, který Vás každou neděli proveze pohodovou rychlostí po okreskách? Koukněte na nové stránky Old Timer a pokud na Vás dýchne doutníkový kouř kulečníkového baru z 60. let, tak jste nás právě potěšili...

18.01.2011 JAMU.cz e-shop

Zajímáte se o sémiotické aspekty hudební kompozice k současnému scénickému tanci nebo Vás více láká divadelní terminologie? Ať už tak nebo tak, navštivte e-shop JAMU a vyberte si tu správnou publikaci z tvorby edičního střediska brněnské JAMU. Projekt postavený na Magentu s rozšířeným modulem skladového hospodářství.

15.11.2010 Autohorák.cz servis bez čekání

Hledáte kvalitní servis v Brně? Koukněte na Autohorák.cz a navštivte jednu ze 2 brněnských poboček - ať už potřebujete novou autobaterii, ověřený pneuservis nebo máte problém se svým vozem. Další z povedených projektů postavených na systému Magento, tentokrát s pokročilým CMS.

21.10.2010 TopKonstrukt.cz zajištění vašich moderních projektů

Před projektem TopKonstrukt jsme ani netušili jak široké možnosti se dnes nabízejí v oblasti LED osvětlení, zejména pak v pouličním. Jak to, že na tuhle úspornou variantu osvětlení ještě naše české radnice nedošly? Každopádně povedený design - co říkáte?

29.09.2010 Write.cz na nové adrese

Tak už konečně i stolní fotbálek má svou vlastní kancelář. Z šestého patra v Králově poli jsme se přestěhovali do třetího v Židenicích - a o to víc se nám tu líbí. Přijďte se za námi podívat na ulici Chudobova 35 v Brně Židenicích...

číst více

13.09.2010 iSPOTREBICE.cz e-shop s elektronikou

Jste z Třebíče nebo okolí? Anebo vlastně z jakéhokoliv koutu České republiky? Internetový obchod www.iSPOTREBICE.cz je na světě. Nabízí více jak 20.000 položek, komfortní doručení po celé republice a osobní odběr na 7 místech po ČR, vč. Třebíče. No prostě další projekt postavený na Magentu, které nás překvapuje každým dnem víc a víc...

28.04.2010 PNEU-kvalitne.cz rychle, levně, kvalitně...

Elektrony, pneumatiky, autobaterie, nabíječky a plecháče. Tak o tom se nám posledních pár týdnů zdálo snad každou noc... V případě, že Vášemu jedno nebo dvou stopému pomocníkovi dochází šťáva, má starší obutí nebo by rád na léto nové elektrony, navštivte www.pneu-kvalitne.cz. Nabízí nejen super ceny, vlastní zásoby, expresní doručení, ale třeba i komfortní doručení po Brně ještě v den objednávky.

26.11.2009 Skladem.eu se těší stále větší oblíbenosti

Také rádi nakupujete na internetu, ale očekáváte, že objednané zboží dostanete v co nejkratším termínu? Portál Skladem.eu se těší ze stále větší oblíbenosti na českém internetu. Projekt, jehož hlavním úkolem je co nejrychlejší doručení objednaného zboží, nabízí nejen možnost osobních odběrů v Brně, Praze, Mladé Boleslavi a Zlíně, ale také expresní doručení do 24 hodin po celé ČR. Více jak 5000 okamžitě dostupných položek. To stojí za návštěvu...

26.11.2009 Alfa Agency specialista na Austrálii a Nový Zéland

Manažer, vysokoškolák nebo junior. V dnešní době už všichni potřebují znát alespoň jeden světový jazyk. Alfa Agency, náš vážený klient, nabízí krom studijních pobytů takřka po celém světě i pracovní programy s výukou angličtiny, třeba na Novém Zélandě. No řekněte, taky Vás láká ta čarokrásná příroda?