Webové stránky

Na weby z naší dílny chodí denně statisíce lidí a jsme na to hrdí

Webové stránky

Web je jako oblečení. Musí ho mít každý, dělá první dojem, ale ne každý umí zvolit to nejvhodnější. A nemusíte být odborník na módu, abyste poznali, že někdo má skvěle padnoucí oblek na míru, který navíc skvěle reprezentuje jeho styl.

My módě ovšem nerozumíme ani trochu, my jsme ajťáci se vším všudy. My navrhujeme weby. O žakáru si s námi nepopovídáte, ale na internetu jsme jako modelka na molu. Společně máme přes 40 let zkušeností nejen se samotnou tvorbou internetových stránek, ale především už umíme říct, jaké řešení je pro kterého klienta nejvhodnější a co se mu určitě vyplatí a co už ne.

Weby na míru. Klasické i vystajlované

Vytváříme stránky mnoha střihů a velikostí. Od XXL firemních webů s mnoha integrovanými systémy, až po malý vizitkový web vašeho kadeřnictví.

Wordpress

Dobře zvolený nástroj

Wordpress je systém na vytváření webů, který vám umožní později si upravovat si obsah stránek sami. Jeho kvalita je denně ověřována miliony uživatelů. Jsme vlastníky celé řady jeho licencí a umíme jej optimalizovat do detailu.

Více informací

Když včera bylo pozdě

Za týden spouštíte provoz a ještě nejste na internetu? Umíme za to vzít a pomůžou nám v tom zkušenosti se systémy typu Bootstrap, díky nimž dokážeme poskládat vaše představy do digitální podoby tak rychle a levně, že kolikrát překvapíme kromě našich klientů i sami sebe. A to nešijeme horkou jehlou.

Více informací
Rychlý web
Systémy na zakázku - XOXO

Systém na zakázku pro fungující byznys

Máme rádi také klienty, kteří přicházejí s výzvou. Potřebujete web, na kterém si chcete vlastnoručně publikovat novinky? Co kdyby mohli vaši zákazníci zadávat jakékoli zakázky přes internet 24 hodin denně, nebo mohli nakupovat v e-shopu, který se dokonale přizpůsobí displeji jejich mobilu? Proměňovat vaše nároky do reálné podoby nás baví a umíme to dotáhnout do konce.

Více informací
Kontaktujte nás

Získejte kompletní řešení

10 let zkušeností Write.cz
Strategie

Strategie

Kvalitní plán pro předvídatelné výsledky.

Cíle
Publikum
Firemní identita
Financování
Vývoj

Design

Vzhled a struktura podle Vás i Vašeho zákazníka

Grafický návrh
Mock-upy
Profesionální šablony
Navigace
Testování použitelnosti
Detailní zpracování
SEO optimalizace
Design

Vývoj

Funkčnost, stabilita, dostupnost, škálovatelnost.

Importy dat
Instalace
Testování
Optimalizace
Zakázkový vývoj
Cíl

Cíl

Dosažení cílů, optimalizace a růst