Bude vás vidět
Kvalitní zpětné odkazy

Zvýšíme viditelnost Vašeho webu

Nemusíte vědět, co je backlink nebo SEO. U nás víme, co se ve světě vyhledávání počítá a neváháme to použít.

SEO optimalizace
Pomůžeme Vám zanalyzovat a rozšířit portfolio zpětných odkazů.
Přirozené zpětné odkazy

Postaráme se o přirozené zpětné odkazy

O ty nejlepší odkazy na svůj web nemusíte nikoho žádat. Přijdou v závislosti na kvalitě obsahu vašich stránek. Prezentujte informace, které zákazníky zaujmou tak, že sami s chutí přidají odkaz na svoje stránky nebo třeba na svůj Instagram.
A takto kvalitní obsah vám pomůžeme vytvořit.

Bez firemních zápisů to dnes nejde

Pokud je stránka spjata s firmou, musí být vidět. Zápis v katalogu firem je dnes zásadní pro zvýšení viditelnosti ve vyhledávačích. Většina zákazníků začíná hledat na Googlu nebo Seznamu, kteří využívají tyto zápisy k rozšíření výsledků vyhledávání. Zapíšeme vás tak, že zákazníkům padnete do oka a zmaříte snahy konkurence parazitovat na vaší značce. Založení a správa firemních zápisů v Google Moje Firma nebo na Firmy.cz jsou naším denním chlebem a rádi na seznam spokojených přidáme i vás.
Firemní zápisy Google Moje Firma
Profily na sociálních sítích

Zaujměte na sociálních sítích

Znáte úspěšnou firmu, která není na sociálních sítích? My ne. Za hranicemi webových vyhledávačů existuje svět sociálních médií a proniknout do něj není tak snadné, jak se zdá. Díky prezentaci přes sociální média budete k nalezení na více místech a vaše produkty, služby, kontaktní údaje a další informace doručíme zákazníkovi tam, kde se pohybuje každý den. Víme, na které síti vyniknete nejvíce a umíme nastavit strategii šitou na míru vašemu projektu. Vite, co je to storýčko nebo geek-speek? Není třeba, postaráme se vám o Instagram, Facebook, Pinterest, LinkedIn nebo Twitter a jiné sítě tak, aby to mělo smysl.

Ty správné oborové katalogy

Registrace vaší firmy a služeb do každého katalogu na webu neznamená úspěch. Aby se vám vynaložené náklady na prezentaci vrátily, je třeba vědět, jak fungují vyhledávací principy Googlu a umět s nimi pracovat. Nabízíte reality, sportovní potřeby, nebo umíte ušít oblek? Vybereme ty správné katalogy a vytvoříme opravdu funkční záznamy.
Oborové katalogy
Analýza zpětných odkazů konkurence

Oslovte ty pravé přes oborová diskuzní fóra

Jen máloco je tak účinně, než se spojit s komunitou lidí, kteří mají podobné zájmy nebo řeší problémy, se kterými máte zkušenosti. Zakládáme profily odkazující na propagované stránky a účastníme se diskuzí na relevantních diskuzních fórech za účelem zvýšení povědomí o vašem webu. Jednoduše a s profesionálním citem.

Využijeme zpětných odkazů vaší konkurence

Pomocí analýzy zpětných odkazů vašich konkurentů dokážeme využít jejich výsledků ve váš prospěch. Často jsme schopni nasměrovat na vaše stránky takové odkazy, jako mají weby s podobným obsahem a snížit tak jejich konkurenční výhodu. Využíváme k tomu nástroj Ahrefs Backlink Checker, díky kterému vám pomůžeme udržet krok v úspěšném vyhledávání.
Přirozené zpětné odkazy
Koupě expirovaných domén

Koupě expirovaných domén i funkčních webů

Najdeme vhodné expirované i provozované doplňkové domény a zajistíme jejich nákup. Díky historii a obsahu dostupných domén můžete rázem získat široké portfolio odkazů se silným potenciálem.

Oprava neplatných odkazů na externích stránkách

Hledáme neplatné odkazy na obsah, který dokážeme nahradit vlastní stránkou. Požádáme správce  stránky o vložení našeho odkazu. Snadné a účinné.
Oprava neplatných odkazů
Koupě expirovaných domén

Seznamy odkazů

Opět je to o vhodném obsahu. Nalezneme články odpovídající zaměření stránky a požádáme autora o zařazení odkazu, který doplní prezentované informace. 

Linkbait

Tvorba výjimečného, překvapujícího, šokujícího nebo humorného obsahu. Chytíme návštěvníka na udičku a uhodíme hřebík na hlavičku :)
Oprava neplatných odkazů
Koupě expirovaných domén

Trackbacks

Pokud odkazujeme na externí odkaz, dáváme protější straně informaci o linku pomocí trackbacku. Je tu šance, že dostaneme zpětný odkaz. Využívá se hlavně v CMS Wordpress.

Žádost o odkaz

Obchodní partneři, stránky s doplňujícím tématem nebo i přátelé často rádi odkážou na zajímavé a informačně hodnotné stránky. Stačí se zeptat :)
Oprava neplatných odkazů
Kontaktujte nás

Získejte kompletní řešení

10 let zkušeností Write.cz
Strategie

Strategie

Kvalitní plán pro předvídatelné výsledky.

Cíle
Publikum
Firemní identita
Financování
Vývoj

Design

Vzhled a struktura podle Vás i Vašeho zákazníka

Grafický návrh
Mock-upy
Profesionální šablony
Navigace
Testování použitelnosti
Detailní zpracování
SEO optimalizace
Design

Vývoj

Funkčnost, stabilita, dostupnost, škálovatelnost.

Importy dat
Instalace
Testování
Optimalizace
Zakázkový vývoj
Cíl

Cíl

Dosažení cílů, optimalizace a růst